Posted on Leave a comment

Katalóg – neoceniteľná pomoc pri prezentácii ponuky firmy

katalóg

Katalógy sú jedným z propagačných a informačných materiálov, ktoré nestrácajú na popularite. Pri prezentácii ponuky alebo produktov firmy sú veľmi užitočné. Vďaka tlačenému katalógu si môže zákazník jednoducho prečítať úplné a podrobné informácie bez toho, aby navštívil obchod alebo sídlo firmy.

Katalógy sú veľmi užitočné, keď podnikateľ ponúka veľké množstvo produktov. Nie vždy je možné ponuku v plnej miere predložiť, čo obmedzuje možnosť predaja. Vytlačený katalóg poskytne prezentáciu všetkých ponúkaných produktov s podrobnými informáciami a cenníkom.

Človek by si mal uvedomiť, že dobrý a elegantný katalóg dokonale ovplyvní imidž spoločnosti a ukáže zákazníkom, že jedná so serióznou firmu.

Tlač katalógov poskytuje obrovské možnosti vďaka mnohým formátom dostupným na výber, rôznym objemom a vzorom. To zaručuje, že katalóg je dokonale prispôsobený našim individuálnym potrebám. Najčastejšie sa používajú v nábytkárskom, automobilovom, kozmetickom priemysle a v bižutérii. Sú však tiež skvelé na prípravu programu podujatia, ako príležitostný darček, turistický atlas alebo kuchárska kniha.

Môžeme rozlišovať katalógy:

  • Zošívané – vyzerajú skvele a sú veľmi trvanlivé.
  • Lepené – sú veľmi silné, odolné a vyzerajú krásne.
  • Špirálové – umožňuje pohodlné prezeranie obsahu.

Výber závisí od veľkosti a účelu katalógu. Pri príliš veľkom počte strán šitie nebude možné. V tomto prípade bude dokonalým riešením lepený katalóg.

Veľkosť katalógov je možné zvoliť aj podľa našich potrieb, to všetko vo vertikálnej aj horizontálnej verzii:

·         A6

·         A5

·         A4

·         DL

·         Štvorec

Ďalší vizuálny efekt bude zabezpečený povrchovou úpravou prostredníctvom špeciálnej fólie, lakom alebo UV, ktoré dokonale oživia farbu a ochránia folder pred poškodením. Môžete si vybrať matné alebo lesklé spracovanie. Ako vidíte, možnosti sú obrovské a každý si môže navrhnúť folder, ktorý bude ideálny pre svoju firmu, produkt a vlastný vkus.

Ďalším uľahčujúcim nástrojom na prácu s foldrami je tlač online. Dnešné tlačiarne komplexne pomáhajú klientom a ponúkajú širokú škálu služieb. Tlač dokonale odráža projekt, jeho farby a grafiku. Online tlač realizuje objednávky tlačených katalógov v krátkom čase. Všetko, čo potrebujeme, je dobrý a premyslený projekt, ktorý je potrebné odoslať tlačiarni a následne počkať na doručenie.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja