Posted on Leave a comment

Kalendáre 2020 – veľký výber kalendárov, rôzne varianty

kalendáre

Kalendár je okrem praktických hodnôt ideálnym reklamným médiom. Jeho výhodou je nízka cena a široké použitie v kancelárii alebo doma. Sila takejto reklamy je veľmi vysoká, pretože sa na ňu pozeráme dokonca niekoľko tisíckrát v priebehu roka. Okrem rôznych tvarov a veľkostí je možné vytvárať kalendáre na rôznych dostupných podkladoch. Vďaka prispôsobeniu a zošlachteniu si môžete byť istí, že váš kalendár bude malým umeleckým dielom.

Trojmesačné kalendáre

Trojmesačné nástenné kalendáre sa používajú hlavne v kanceláriách alebo na iných pracoviskách. Charakterizuje ich tri samostatné kalendáre, ktoré predstavujú aktuálny mesiac v strede, predchádzajúci mesiac hore a nasledujúci mesiac dole. Na konci mesiaca odtrhávate stránky zo všetkých troch kalendárov. Trojmesačný kalendár je veľmi praktickým riešením: poskytuje náhľad na celý štvrťrok a okrem toho je čitateľný a zreteľne viditeľný z väčšej vzdialenosti. V hornej časti je priestor pre reklamu alebo inú grafiku. Spolu s trojmesačným kalendárom získate plastový priehľadný prúžok s červeným oknom označujúcim aktuálny deň v mesiaci.

Stolné kalendáre

Stolné kalendáre, ktoré sa často označujú aj ako pyramídové kalendáre, sú v mnohých spoločnostiach nevyhnutnými rekvizitami. Ich popularita súvisí so skutočnosťou, že sú vždy po ruke a navyše sú skvelým personalizovaným produktom. Môžete si objednať stolový kalendár s grafikou podľa vlastného výberu, napríklad obrázok blízkych alebo fotografiu jedinečného miesta. Pre každý mesiac môžete tiež navrhnúť iné kalendárium. Pre spoločnosti, ktoré chcú zvýšiť viditeľnosť svojich značiek, sú stolové kalendáre skvelým spôsobom reklamy.

Špirálové kalendáre

Špirálové kalendáre sú veľmi obľúbeným typom nástenných kalendárov. Vyrábajú sa v dvoch verziách: 1+6 listov alebo 1+12 listov. Veľký priestor pre grafickú reklamu alebo personalizovanú grafiku ich robí veľmi populárnymi medzi obchodnými zákazníkmi. Špirálové kalendáre sú zvyčajne vizuálne veľmi príťažlivé. Rôzna grafika každý mesiac v roku znamená, že sa už nikdy nebudú nudiť. Špirálové kalendáre vyrábame v mnohých formátoch – od A5 po B2, hlavne na podklade lesklá krieda. 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja