Posted on Leave a comment

Tlačenie plagátov

Tlač plagátov

Plagáty to nie je iba účinný reklamný nosič, ale aj zaujímavý spôsob na kreatívnu dekoráciu interiéru. Kde sa oplatí tlačiť plagát a prečo v internete?

A čo tak si vytlačiť plagát online?

Plagáty, plagátiky – kedysi sme o ne bojovali v časopisoch pre mládež, hľadali v antikvariátoch alebo kinách a dnes si ich môžeme jednoducho vytlačiť. Úžasne vyzerajú v izbe umelca, predsedu, adolescenta alebo módnej pani domu. Je to jednoducho univerzálny a nadčasový spôsob na vyjadrenie samého seba (alebo napr. svojej firmy). Dnes môžete vyberať spomedzi rôznych formátov a vzorov a objednať si poster, ktorý Vás najlepšie vyjadrí.

REKLAMNÉ PLAGÁTY – OBJEDNAJTE SI! >>> JustPrint.sk

Vytlačte svoje nápady na plagátoch

Vytlačenie výnimočného plagátu ešte nikdy nebolo také jednoduché. Vďaka online tlačiarňam si dnes môže každý vytlačiť vlastnú výstavu unikátnych plagátov. Už netreba chodiť po trafikách, galériách alebo obchodoch – stačí si plagáty objednať v internete. Dokonca netreba odísť z domu, stačí si premyslieť vysnívaný vzor, vybrať formát a potom pre neho začať hľadať miesto na stene, podlahe alebo maliarskych stojanoch. Kvalita tlače je v mnohých tlačiarňach naozaj pôsobivá, čas realizácie krátky a zásielka zadarmo. Avšak to nie je všetko, pretože na niektorých stránkach nájdete aj bezplatné šablóny online plagátov, ale o tom neskôr.

Vytlačte si svoj online poster

Plagáty je možné objednávať v rôznych formátoch, napr. od A3 (297 x 420 mm), cez užšiu šerpu, až po XXL (1090 x 1530 mm). Môžete si vybrať jeden veľký plagát alebo kompozíciu rozdeliť na niekoľko menších formátov. Na plagáty môžete aplikovať povrchovú úpravu alebo tlačiť na rôznych podkladoch – od tenkého ofsetu 90 g až po solídnu kriedu 350 g, matné alebo lesklé. Tenké plagáty sú lacnejšie a dobre vyzerajú v klip rámoch alebo napínacích rámoch, tie hrubšie môžu byť zavesené priamo na stene, na šnúrkach alebo v ľubovoľnom ráme. Plagáty sa na stenách dobre cítia jednotlivo, ale aj vo väčšej skupine – určite pre ne nájdete ideálne umiestnenie. Navrhnite to po svojom, a potom jednoducho vytlačte svoje nápady.

Šablóny plagátov online – kde ich hľadať?

Ak Vám záleží na výnimočnom plagáte, ale nemáte návrhy, schopnosti alebo nápad (alebo všetko spolu), pravdepodobne sa Vám zapáčia bezplatné šablóny plagátov. Mnoho z nich bolo pripravených talentovanými návrhármi. Efekt? Unikátne, autorské vzory a šablóny, z ktorých si môžete vyberať. Môžete ich samozrejme prispôsobiť k sebe a svojmu gustu. Po nájdení a prispôsobení daného vzoru plagátu si môžete ihneď objednať tlač. O niekoľko dní sa môže objaviť u Vás (a za zásielku zaplatíte 0 euro). Takže ste pripravení na nebanálne plagáty?

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja